Tingimused

Rendi- ja tasumistingimused

 • Rendisumma suurus sõltub nädalapäevast. Tasudes peoruumi ettemaksu (35€) on võimalik ülejäänud rendisumma tasuda X-Park Batuudikeskuses kohapeal kas sularahas või pangakaardiga enne sünnipäeva algust.
 • Juhul kui klient tühistab broneeringu 14 kalendripäeva enne planeeritud üritust, tagastatakse kliendile tasutud ettemaks täies ulatuses. Raha tagasimakse soovist tuleb teada anda e-postile: info@xpark.ee (pealkiri: tagasimakse; sisu: tellimuse nr ning lisada maksekorraldus). Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 14 päeva enne ürituse algust, jääb tasutud renditasu summa deposiiti, mida on võimalik kasutada 1 kalendriaasta jooksul alates broneeringu renditasu Brilenor OÜ arveldusarvele laekumise päevast.
 • Renditasu on võimalik tasuda kas pangalingi kaudu või ülekandega SEB pangakontole EE711010220205536220. Pangalingi kaudu saavad tasuda SEB, SWEDBANK, LUMINOR ja LHV kliendid. Kliendid, kellel puuduval loetud pangad, saavad tasuda vaid ülekandega või batuudikeskuses kohapeal. Kasutades ülekande võimalust, kuvatakse Brilenor OÜ pangarekvisiidid broneeringu lõpus ning saadetakse automaatselt kliendi sisestatud e-mailile.
 • Juhul kui broneeringutasu (35€) ei laeku ülekandega tasumisel 2 kalendripäeva jooksul (48 tundi alates broneeringu teostamisest, kaasaarvatud puhkepäevad ja riiklikud pühad), kustub broneering automaatselt.
 • Ülekandega ei saa broneeringut teostada juhul, kui broneeringu tegemisest kuni sündmuse toimumiseni on vähem kui 7 kalendripäeva.
 • X-Park ei vastuta broneeringu kustumisest tuleneda võivate kahjude eest. Eduka broneerimise korral saadetakse broneeringu tegijale automaatselt broneeringu kinnitus sisestatud e-maili aadressile. Juhul kui e-maili (kirja) ei tule, palume kindlasti X-Parkiga koheselt ühendust võtta info@xpark.ee või helistades numbrile 600 4014.
 • Peol tarbitavad toidud ja joogid võivad külastajad peoruumi kaasa võtta. Peoruumist toiduga väljumine ei ole lubatud, et tagada Brilenor OÜ vara korrashoid. Brilenor OÜ-l on õigus nõuda kahju täies ulatuses hüvitamist, eelkõige toiduga kahjustatud vara taastamise väärtuses.
 • X-Park (Brilenor OÜ) ei osuta lapsehoiu teenust. Lapsed on lapsevanema või peoruumi broneerinud isiku vastutusel. Turvalisuse tagamiseks palume lapsevanematel jälgida kõigi oma peol viibivate laste tegevust.

Uudised:

 • X-Park ootab oma tiimi rõõmsameelseid klienditeenindajaid ja instruktoreid.
  Kirjuta oma soovist: cv@xpark.ee

X-Park Instagram

X-Park Kontaktid

esmaspäev-reede 12.00-21.00
laupäev-pühapäev 10.00-21.00
+372 600 4014
info@xpark.ee

Mustika Kaubanduskeskuse teine korrus
Karjavälja tänav 4, Tallinn, 12918