Tingimused

Rendi- ja tasumistingimused

  • Rendisumma suurus sõltub nädalapäevast. Tasudes peoruumi ettemaksu (5€) on võimalik ülejäänud rendisumma tasuda X-Park Batuudikeskuses kohapeal kas sularahas või pangakaardiga enne sünnipäeva algust.
  • Juhul kui klient tühistab broneeringu 14 kalendripäeva enne planeeritud üritust, tagastatakse kliendile tasutud ettemaks täies ulatuses. Raha tagasimakse soovist tuleb teada anda e-postile: info@xpark.ee (pealkiri: tagasimakse; sisu: tellimuse nr. (XP kood) ning lisada maksekorraldus). Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 14 päeva enne ürituse algust, jääb tasutud renditasu summa deposiiti, mida on võimalik kasutada 1 kalendriaasta jooksul alates broneeringu renditasu Brilenor OÜ arveldusarvele laekumise päevast.
  • Renditasu saavad pangalingi kaudu tasuda SEB, SWEDBANK, LUMINOR ja LHV kliendid. Kliendid, kellel puuduval loetud pangad, saavad tasuda ülekandega SEB pangakontole EE711010220205536220 või X-Parkis kohapeal nii sularahas kui pangakaardiga. Kasutades ülekande võimalust, kuvatakse Brilenor OÜ pangarekvisiidid broneeringu lõpus ning saadetakse automaatselt kliendi sisestatud e-mailile.
  • Ülekandega ei saa broneeringut teostada juhul, kui broneeringu tegemisest kuni sündmuse toimumiseni on vähem kui 7 kalendripäeva.
  • Juhul kui broneeringutasu (5€) ei laeku ülekandega tasumisel 2 kalendripäeva jooksul (48 tundi alates broneeringu teostamisest, kaasaarvatud puhkepäevad ja riiklikud pühad), kustub broneering automaatselt.
  • X-Park Batuudikeskus ei vastuta broneeringu kustumisest tuleneda võivate kahjude eest.
  • Eduka broneerimise korral saadetakse broneeringu tegijale automaatselt broneeringu kinnitus sisestatud e-maili aadressile. Juhul kui e-maili (kirja) ei tule, palume kindlasti X-Parkiga koheselt ühendust võtta info@xpark.ee või helistades numbrile 600 4014.
  • Peol tarbitavad toidud ja joogid võivad külastajad peoruumi kaasa võtta. Peoruumist toiduga väljumine ei ole lubatud, et tagada Brilenor OÜ vara korrashoid. Brilenor OÜ-l on õigus nõuda kahju täies ulatuses hüvitamist, eelkõige toiduga kahjustatud vara taastamise väärtuses.
  • X-Park (Brilenor OÜ) ei osuta lapsehoiuteenust. Lapsed on lapsevanema või peoruumi broneerinud isiku vastutusel. Laste turvalisuse huvides palume peo korraldajal jälgida kõigi peol viibivate laste tegevust.

Uudised:

  • X-PARK ON AVATUD E-R 14.00-21.00, L-P 12.00-21.00

X-Park Instagram

X-Park Kontaktid

Esmaspäev-reede 14.00-21.00
Laupäev-Pühapäev 10.00-21.00
+372 600 4014
info@xpark.ee

Mustika Kaubanduskeskuse teine korrus
Karjavälja tänav 4, Tallinn, 12918