Tingimused

Rendi- ja tasumistingimused

 • Rendisumma suurus sõltub nädalapäevast. Tasudes peoruumi ettemaksu (5€) on võimalik ülejäänud rendisumma tasuda X-Park Batuudikeskuses kohapeal kas sularahas või pangakaardiga enne sünnipäeva algust.
 • Juhul kui klient tühistab broneeringu 14 kalendripäeva enne planeeritud üritust, tagastatakse kliendile tasutud ettemaks täies ulatuses. Raha tagasimakse soovist tuleb teada anda e-postile: info@xpark.ee (pealkiri: tagasimakse; sisu: tellimuse nr. (XP kood) ning lisada maksekorraldus). Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 14 päeva enne ürituse algust, jääb tasutud renditasu summa deposiiti, mida on võimalik kasutada 1 kalendriaasta jooksul alates broneeringu renditasu Brilenor OÜ arveldusarvele laekumise päevast.
 • Renditasu saavad pangalingi kaudu tasuda SEB, SWEDBANK, LUMINOR ja LHV kliendid. Kliendid, kellel puuduval loetud pangad, saavad tasuda ülekandega SEB pangakontole EE711010220205536220 või X-Parkis kohapeal nii sularahas kui pangakaardiga. Kasutades ülekande võimalust, kuvatakse Brilenor OÜ pangarekvisiidid broneeringu lõpus ning saadetakse automaatselt kliendi sisestatud e-mailile.
 • Ülekandega ei saa broneeringut teostada juhul, kui broneeringu tegemisest kuni sündmuse toimumiseni on vähem kui 7 kalendripäeva.
 • Juhul kui broneeringutasu (5€) ei laeku ülekandega tasumisel 2 kalendripäeva jooksul (48 tundi alates broneeringu teostamisest, kaasaarvatud puhkepäevad ja riiklikud pühad), kustub broneering automaatselt.
 • X-Park Batuudikeskus ei vastuta broneeringu kustumisest tuleneda võivate kahjude eest.
 • Eduka broneerimise korral saadetakse broneeringu tegijale automaatselt broneeringu kinnitus sisestatud e-maili aadressile. Juhul kui e-maili (kirja) ei tule, palume kindlasti X-Parkiga koheselt ühendust võtta info@xpark.ee või helistades numbrile 600 4014.
 • Peol tarbitavad toidud ja joogid võivad külastajad peoruumi kaasa võtta. Peoruumist toiduga väljumine ei ole lubatud, et tagada Brilenor OÜ vara korrashoid. Brilenor OÜ-l on õigus nõuda kahju täies ulatuses hüvitamist, eelkõige toiduga kahjustatud vara taastamise väärtuses.
 • X-Park (Brilenor OÜ) ei osuta lapsehoiuteenust. Lapsed on lapsevanema või peoruumi broneerinud isiku vastutusel. Laste turvalisuse huvides palume peo korraldajal jälgida kõigi peol viibivate laste tegevust.

Uudised:

 • Seoses Vabariigi Valitsuse piirangutega oleme kohustatud teostama alates 29.10.2021 nakkusohutuse kontrolli alates 12. eluaastast.
   
  Nakkusohutust saab meie juures tõendada esitades Covid-tõend täisvaktsineerituse, läbipõdemise, varasemalt negatiivse PCR testi tulemuse (72h) või antigeen-testi (48h) abil.
   
  Palume esita kassas vastav tõend koos isikut tõendava dokumendiga.
   
  Tõendit ei pea esitama: 

  - kuni 12 aastased kodanikud.
  - erivajadusega isik, kelle testimine ei ole muid olulisi põhjuseid arvestades mõistlik.
   
  Samuti rakendub maskikandmise kohustus väljaspool kohviku ala.
   
  Palun külasta X-parki vaid siis, kui oled täiesti terve!
   
  Lisainfo saamiseks kirjuta: info@xpark.ee või helista 600 40 14
   
  Rõõmsate kohtumisteni,
  X-Park

X-Park Instagram

X-Park Kontaktid

Esmaspäev-reede 14.00-21.00
Laupäev-Pühapäev 12.00-21.00
+372 600 4014
info@xpark.ee

Mustika Kaubanduskeskuse teine korrus
Karjavälja tänav 4, Tallinn, 12918