Atraktsioonid

Batuudiala I

Batuudiala I

Oled sa noor või vana, batuudil hüppamine on lõbus ja toob alati naeratuse näole. Hüppa lihtsalt batuudile ja see lennutab sind uutesse kõrgustesse. Suurepärane võimalus sooritada turvalisi hüppeid poroloonvanni.

Wipe Out

Wipe Out

Eestis ainulaadne batuudiala, kus närvikõdi lisab kahetasandiline pöörlev poom, millest õigel ajal kas üle hüpata või kükitada.

Batuudiala II

Batuudiala II

See omanäoline ja meekärge meenutav batuudiala on sobiv eriti väiksematele batuudisõpradele turvaliseks ja lõbusaks hüppamiseks.

Gladiaatorite Areen

Gladiaatorite Areen

Gladiaatorite võitlusareenil on mõõkade asemel pehmed nuiad millega vastane areenilt poroloonvanni tõugata. Määravaks ei saa mitte tugevus vaid nutikus, kiirus ja tasakaal.

Poroloonvann

Poroloonvann

See on kõige värvilisem ja pehmem koht ning kindlasti kõikide laste lemmik.

Ninja Warrior I

Ninja Warrior I

Ninja Warriori teleshow`st tuttaval rajal saad proovile panna oma ronimis- ja turnimisoskused ning ületada takistusi kiiruse peale

Ninja Warrior II

Ninja Warrior II

Sellel rajal on kokku 20 meetrit erinevaid takistusi, mis pakuvad põnevust ning sobivad igas vanuses lastele oma osavuse proovilepanekuks.

Liutoru

Liutoru

4 meetri kõrgusest liutorust alla laskmine nõuab julgust ja eneseületust, aga kes kord juba alla jõudnud, tahab teha seda veel ja veel.

Ronimissein

Ronimissein

Meil on suur 13 meetrine ronimissein, kus on võimalus oma alpinisti oskused proovile panna. Turvalisuse tagamiseks on maapind kaetud pehmete poroloonkuubikutega. Ronimine on lahedam, kui sa arvata oskad!

Ronila

Ronila

Ronila on 2 korruseline ja mõeldud eelkõige väiksematele lastele, kus turvaliselt seigelda ja mängida. Ronilas on põnev keerdsein, kõverpeegel, võrktunnel, toru ja 2 liumäge kust otse pallimerre tuhiseda.

Ronimistunnel

Ronimistunnel

Köitest ronimistunnelis on põnev ronida ning selle läbimine nõuab parasjagu osavust.

Vikerkaarepuu

Vikerkaarepuu

Kui oled hüppamisest ja ronimisest väsinud, siis vikerkaarepuu on ülimõnus koht, kus korraks aeg maha võtta.

5D Kino

5D Kino

Tahad kihutada Ameerika mägedel, seigelda võlumetsas, otsida väljapääsu vanast kullakaevandusest või olla hoopis hävituslennuki piloot. Elamuskinos on need seiklused reaalsemad, kui eales varem! Kinos on 8 mugavat istekohta, mis liiguvad vastavalt filmis toimuvale. Saalis puhub tuul, lööb välku ja tekib udu. Filmide pikkus on 4-5min. Filme on igale maitsele!

Uudised:

 • Seoses Vabariigi Valitsuse piirangutega oleme kohustatud teostama alates 29.10.2021 nakkusohutuse kontrolli alates 12. eluaastast.
   
  Nakkusohutust saab meie juures tõendada esitades Covid-tõend täisvaktsineerituse, läbipõdemise, varasemalt negatiivse PCR testi tulemuse (72h) või antigeen-testi (48h) abil.
   
  Palume esita kassas vastav tõend koos isikut tõendava dokumendiga.
   
  Tõendit ei pea esitama: 

  - kuni 12 aastased kodanikud.
  - erivajadusega isik, kelle testimine ei ole muid olulisi põhjuseid arvestades mõistlik.
   
  Samuti rakendub maskikandmise kohustus väljaspool kohviku ala.
   
  Palun külasta X-parki vaid siis, kui oled täiesti terve!
   
  Lisainfo saamiseks kirjuta: info@xpark.ee või helista 600 40 14
   
  Rõõmsate kohtumisteni,
  X-Park

X-Park Instagram

X-Park Kontaktid

Esmaspäev-reede 14.00-21.00
Laupäev-Pühapäev 12.00-21.00
+372 600 4014
info@xpark.ee

Mustika Kaubanduskeskuse teine korrus
Karjavälja tänav 4, Tallinn, 12918